Baskılı Poşet Çeşitleri

Siz değerli müşterilerimize özel ebatlarda ve baskı renklerinde poşet üretmenin haklı sevincini yaşıyoruz. Firmanızın logo, adres, telefon ve sosyal medya hesaplarınızı baskılı poşetler üzerinde şık tasarımlarımızla bir araya getiriyoruz.

Baskılı Poşet

Baskılı poşetlerimizin her model ebat renk ve kalınlıkta üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Baskılı poşet üretiminde esas her zaman dayanıklılık üzerine olmuştur. Günümüzde her işletmenin ihtiyaç duyduğu baskılı poşetler taşınacak olan ürünlerin özelliğine göre üretilmektedir. Baskılı poşetlerin birçok türü bulunmakla birlikte plastik poşetler en çok kullanılan ambalaj malzemeleri sınıfında yer almaktadır. Kağıt ve karton poşetlerin kullanımı gün geçtikçe azalmaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de ekonomik poşet fiyatları politikasına hitap etmemeleridir.

Minimum kaç kilo poşet bastırabilirim diye araştırma yapan firma sahiplerine kilogramı düşük merdiven altı poşet imalatı yapan yerlerden sipariş edilen baskılı poşetlerin kalite bakımından iyi bir verim alamayacaklarını belirtmekte fayda vardır. Toptan poşet baskı işlemleri gerçekleştiren fabrikaların teknolojinin de imkanlarından yararlanarak imal etmiş oldukları baskılı poşetler hem daha kaliteli olmakta hem de istenilen incelikte ve kalınlıkta üretimi gerçekleştirebildiklerini belirtmekte fayda var.

 • Birçok çeşit farklı model.
 • Zamanında teslimat.
 • Kaliteli üretim.
 • Uygun fiyat seçenekleri.
 • İstenilen renkte baskı işlemleri.

Poşet fiyatları

Kaliteye göre uygun poşet fiyatları burada

Toptan poşet fiyatları konusunda ekonomik çözümler

Ekonomik poşet fiyatları için öncelikle toptan ham madde alımı gerçekleştirilmelidir. Ucuz ham madde alımı gerçekleştirirken kaliteden ödün vermemek gerekmektedir. Poşetlerin üretiminde belli oranda kimya bilgisi ve belli karışım oranları tecrübesine de sahip olunmalıdır. Yine aynı şekilde poşet fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar arasında baskılı poşet üretim makinelerinin kalitesi ve verimliliği de oldukça önem arz etmektedir.

En ucuz baskılı poşet fiyatları için öncelikle bir piyasa araştırması yapmak gerekiyor. Değerinden çok daha düşük fiyatlara itibar edilmemesi gerektiği konusunda firma sahiplerini uyarmaktayız. Verilen siparişlerin ardından teslim aldıkları poşetlerin çöp poşetlerinden farksız olduğunu gören firma sahipleri soluğu güvendikleri poşet fabrikasında almaktadır. Bu noktada önemli olan zarar görmeden ucuz poşet fiyatları ile en kaliteli ürünü satın almaktır. Bu yüzden firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 • Birçok çeşit farklı model.
 • Zamanında teslimat.
 • Kaliteli üretim.
 • Uygun fiyat seçenekleri.
 • İstenilen renkte baskı işlemleri.

Poşet Baskı

Poşet baskı konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Poşet baskı tecrübe gerektiren bir konudur bu sebeple yıllardır edindiğimiz tecrübe ile bir çok firma için poşet imalatı gerçekleştirmekteyiz. Poşet baskı işlemleri birçok aşamadan meydana gelmektedir. Baskı yapılmadan önce firma sahibi ile firmalarının imajını en iyi şekilde yansıtacak olan logo çalışmasını yapmaktayız. Eğer ellerinde bulunan kartvizit veya tabelanın logosundan memnun değiller ise biz baştan logo çalışması yaparak müşterilerimize sunmaktayız.

Poşet baskı renklerimizde ister tek renk ister çift renk baskı olsun istenilen zemin büyüklüğünde ve istenilen görsel tasarımlar ile poşet baskı işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Görsel tasarımın ardından klişe dediğimiz baskı malzemesin üretimi gerçekleşmektedir. Klişe 1 defaya mahsus olmak üzere üretilir ve her poşet baskısına ihtiyacınız olduğunda aynı klişeyi ömür boyu kullanabilirsiniz

 • Birçok çeşit farklı model.
 • Zamanında teslimat.
 • Kaliteli üretim.
 • Uygun fiyat seçenekleri.
 • İstenilen renkte baskı işlemleri.

Toptan Poşet

Toptan poşet üretiminde kalite ve uygun poşet fiyatları

Toptan poşet imalatı denildiğinde öncelikle zamanında teslimatı gerektirir. Yüksek miktarlarda baskılı poşet ihtiyacı duyan firmalar stokta poşetlerinin yetmediği durumlarda birçok müşterisine karşı mahcubiyet yaşayacaktır. Aynı şekilde bazı ürünler plastik poşet olmadan müşteriye teslim edilememektedir. Bu sebeple toptan poşetlerin zamanında teslimatı firma sahipleri açısından oldukça önem arz etmektedir.

Toptan poşet fiyatları toptan plastik poşet ham madde alımı oranlarına ve ham maddenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Kaliteli poşet üretim makinelerinin performansı da yine aynı şekilde toptan poşet fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Tecrübeli ve işinde uzman kadroya sahip poşet fabrikası daima firma sahiplerinin ekonomilerine katkı sağlayacak bir öneme sahiptir..

 • Birçok çeşit farklı model.
 • Zamanında teslimat.
 • Kaliteli üretim.
 • Uygun fiyat seçenekleri.
 • İstenilen renkte baskı işlemleri.
Üretim Aşaması
Teslimat Aşaması

Üretim Aşaması

 1. Meeting and briefing
 2. Construction site departure for professional measurements
 3. Design proposals: starting from 3 options
 4. Signing of the Contract and the Final Project
 5. Interior styling options and selection of real interior items: up to 3 options per room
 6. Building a 3D model based on the selection
 7. Preparing the working documentation for the construction site

Teslimat Aşaması

 1. Construction site measurement plan
 2. Walls and partitions plan
 3. Furniture layout plan
 4. Installation plan
 5. Interior decoration plan
 6. Floor design plan
 7. Ceilings plan
 8. Doorways plan
 9. Plumbing equipment plan
 10. Lighting equipment plan
 11. Electric plan, with switches, regulators, and outlets
 12. Walls decoration layout
 13. Decoration items plan
 14. 3D layout from 2-3 perspectives of the room
 15. Materials specifications
 16. Furniture specification
 17. Lighting equipment specification

Daha Detaylı Bilgi?

Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz